Proud napisał(a):

|
A jak dla mnie, to On już wczoraj wiedział, że wylatuje. I stąd taki ironiczny charakter Jego wypowiedzi i to gadanie o 3 latach kontraktu...
|
Kto wie, może on chciał to przyspieszyć?
Zgadzam się z Marszałkiem - poleciał już dziś za wypowiedzi na konferencji.
Niech jednak nie będzie to jedyna konsekwencja wczorajszego upodlenia. To, że jutro Holendra nie będzie, nie oznacza, że Jaliens stanie się tytanem gry obronnej, Diaz zacznie prosto biegać, a każde dośrodkowanie Kirma będzie tak cycuś glancuś, że mucha nie siada. Nie wspominając o tym, że brak podjeżdżającego holenderskiego roweru pod stadion nie oznacza, że setki dzieciaków grać będą w tym miejscu w piłkę pod auspicjami naszego klubu.