Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7731
Stary 07.11.2011, 23:49
Vasquez napisał(a):Wyświetl post
Gratulacje internetowi napinacze.
Wisła to na prawdę polski klub. Dlaczego? bo nie wyciąga wniosków!
Ileż to już trenerów mieliśmy, zmieniamy średnio co roku...Co najśmieszniejsze...Przez pół roku wszyscy pieją z zachwytu nad trenerem, potem następuje zmiana i trener wylatuje...
Przypominam że tak było choćby ze Skorżą, który teraz święci triumfy w Legii..
Drużynę buduje się LATAMI a nie w pół roku..Wielkie kluby są tylko tego potwierdzeniem.
Wisła na zawsze zostanie prowincjonalnym klubikiem bez sukcesów, bo ma typową polską mentalność...Ale nasze Karki z "Małeckim" na czele bedą zadowoleni, bo przecież lepiej mieć fanatyczny 3 ligowy zespół z fanatycznymi kibicami niż "Dumę Krakowa" z piknikami na trybunach...Ehh szkoda badać....
Wspomnicie moje słowa, za 1,5 roku będziemy dalej w du...e..
Pozdr,
Jak ci ten "prowincjonalny klub bez sukcesów" tak nie leży, to zrób wszystkim przysługę i mianuj się kibicem jakiegoś innego klubu.

Bo to wina "Karków z "Małeckim"", że Maaskant jest pierdołą i mając w drużynie piłkarzy z przeszłością lub teraźniejszością w reprezentacjach swoich krajów, bądź lidze mistrzów nie potrafił sprawić, żeby ta drużyna oddała więcej niż 1 celny strzał na bramkę Podbeskidzia? Idź, dziecko drogie, leczyć kompleksy gdzieś indziej.

A jak za 1,5 roku spodziewasz się Wisły w dupie, to zrób tam nam dużo miejsca, bo ty ze swoimi postami widzę, że prosto z niej przychodzisz, więc na pewno masz tam dużo do powiedzenia.
Ostatnio edytowane przez pan Dudi : 07.11.2011 o godz. 23:51.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/
Odpowiedz cytując