Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8
Stary 07.11.2011, 23:48
Trener z tej samej półki co przybysz z Holandii,bo na lepszych nas nie stać. Ale ważne aby nie był w sobie zakochany i żeby chociaż jeden schemat w ofensywie opracował.

Odnosze wrażenie,że i za Skorży i za Maaskanta drużyna zbierała się na treningach,bo tak wypada i wszyscy tak robią, od Portugalii po Rosje włącznie. I później wychodzili na mecz i wyglądali jaby pierwszy raz na oczy się widzieli. Dlatego życze sobie aby nowym szkoleniowcem był ktoś kogo rękę będzie widać po kilku miesiąsach pracy. Nie efekt nowej miotły, nie. Chce widzieć styl.


P.S. Jeszcze raz ktoś zasugeruje tu Fornalika to ban murowany.
Ostatnio edytowane przez Marszałek : 07.11.2011 o godz. 23:55.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.