|
Wisła gra poniżej krytyki więc nie rozumiem zdziwienia. Bazowanie na indywidualnościach Małego i Meliksona to jeszcze nie trenowanie. Przez rok nie nauczył jak bić stałe fragmenty gry. Nie nauczył jak bronić przy stałych fragmentach. Generalnie niczego nie nauczył. Niech wsiada na rower i odjeżdża do Holandii. Najwyższy czas.
|