Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7720
Stary 07.11.2011, 23:36
Kandzior napisał(a):Wyświetl post
Nie ma co płakać nad tym mlekiem. Czekamy na ruch zarządu w postaci nowego szkoleniowca. Myślałem, że Maaskant rozstanie się z Wisłą w innych okolicznościach bo nawet powinien. Tylko żebyśmy potem nie płakali jak swego czasu za Petrscu.
Tu nie chodzi o to, że Maaskant został zwolniony. Problem polega na tym, że główne bolączki w ten sposób nie znikną. Przeraża mnie myśl, że w klubie mogą myśleć, że Wisła jest super mocna, jak wiele osób z forum, bo wtedy czekają nas jeszcze większe rozczarowania.
Odpowiedz cytując