|
mimo wszystko chyba zbyt pochopna decyzja, z tych piłkarzy wiecej nie dało sie wycisnąc. Jako jedyni głownie dzieki swietej taktyce Maaskanta ogralismy Apoel ktory w LM radzi sobie z takimi potegami jak Porto i Szachtar , a na Cyprze już nie dało sie nic zrobic, śmiem twierdzić ze trafilismy na najsilniejsza druzyne w walce o Champions League , kazdy z pozostałych 4 przeciwnikow zostałby przez nas wyeliminowany. No i wykonczyły nas kontuzje najlepszych graczy , gdzie teraz byłaby Legia gdyby przez prawie 2 msc pauzowali Radović, Żewłakow, Ljuboja , Rybus ? napewno nie w grupie LE i nie na 2 miejscu w tabeli
|