|
Z Maaskantem nie było żadnej przyszłości. Zero stylu, zero boiskowego kolektywu, zero stałych fragmentów gry, zero schematów ofensywnych, zero wyciągania wniosków. Zresztą statystyki pokazują że wielkim trenerem nigdy nie był ani nie jest. Gdyby jeszcze historia pokazywała, że jest jakaś nadzieja na to że jednak coś się ruszy, ale poprostu nie było żadnej przesłanki z jego dotychczasowej kariery że może być lepiej. Jak odchodził Petrescu i Skorża to nie zgadzałem się mocno z tymi decyzjami, jednak odejście Maaskanta w pełni popieram. Czy będzie lepie, tego nie wiadomo bo to zależy od następnych ruchów. Rynek trenerski jest duży tylko trzeba na spokojnie wybrać. Jestem przekonany że takich trenerów z CV jakie miał Maaskant chętnych i w naszym zasięgu jest wielu więc dziecinadą jest straszenie że nikt lepszy nie może przyjść.
|