|
Jesli prawda jest, ze sondowano rynek trenerski od porazki z Legia to moga miec juz kogos wstepnie nagranego. Teraz tylko 1-2 tyg na dogadanie szczegolow. Wg Borka kandydatem nr 1 jest Jimenez, ktory chce 450 tys Euro rocznie. Jak dla mnie pieniadze jak najbardziej do przyjecia za takiego trenera. No ale zobaczymy kogo wybiora.
I tylko opcja zagraniczna jak dla mnie. Moze z polska trenerka sie cos ostatnio ruszylo do przodu, ale to jednostki i akurat sa zajete. W glebokiej ostatecznosci z Polski mogliby byc Probierz albo Zielinski, ale na szczescie pracuja.
Jak nie zachod to ktos z Balkanow. Z jajami, charakterem i sukcesami.
|