Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7686
Stary 07.11.2011, 23:04
Wisła ma już obgadanego nowego trenera, to pewne. Inaczej nie podjęto by takiej decyzji. Żaden inny trener nie pozbierałby Wisły tak jak zrobił to Maaskant rok temu - z perspektywy czasu jego angaż był świetnym posunięciem, bo nie wiadomo, gdzie bylibyśmy teraz. Ale widać było brak progresu. To wystarczy, niezależnie od tego, czy przez ostatnie dni grało tylko pół wyjściowej Wisły.
Odpowiedz cytując