Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7681
Stary 07.11.2011, 23:02
Przemas napisał(a):Wyświetl post
Głupia decyzja! Coś czuję że tym zwolnieniem Basałaj ratował swoją własną dupę.Idiotyzm i tyle w tym momencie robić taki ruch. Wierzycie, że Kaziu Moskal jest w stanie coś do końca rundy ugrać? Z całym szacunkiem do niego, ale nie sądzę aby miał duży autorytet wśród piłkarzyków. Krok w tył w mojej ocenie. No chyba, że przyjdzie doświadczony trener z sukcesami typu Jimenez i zrobi od razu 2 w przód.
Widzę, że przesąd, iż wszystkie nieszczęścia Wisły, to wina Maaskanta ma się dobrze. To takie proste, przyjdzie nowy trener i trafimy prosto do raju.
Odpowiedz cytując