|
mieszane uczucia.
z jednej strony nie widziałem innego wyjścia po tym co ostatnio się działo, po wynikach, po stylu, który od dłuższego czasu był mizerny, wczorajsze derby przelały czarę goryczy..
z drugiej strony - wiele mądrych słów już tutaj padło z ust np. iiYamy, z którymi nie da się nie zgodzić. Maaskant mimo początkowych wątpliwości, okazał się osobą, z którą można było wiązać nadzieję i która wydawała się bardzo barwną postacią, która może tu zagościć na dłużej. wszystko się popsuło w szybkim tempie, bo jeszcze w sierpniu przecież wszystko się układało dobrze.
szkoda, że Robertowi nie wyszło. dziękuje za mistrzostwo i powodzenia w dalszej karierze.
|