Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7678
Stary 07.11.2011, 22:57
mieszane uczucia.
z jednej strony nie widziałem innego wyjścia po tym co ostatnio się działo, po wynikach, po stylu, który od dłuższego czasu był mizerny, wczorajsze derby przelały czarę goryczy..

z drugiej strony - wiele mądrych słów już tutaj padło z ust np. iiYamy, z którymi nie da się nie zgodzić. Maaskant mimo początkowych wątpliwości, okazał się osobą, z którą można było wiązać nadzieję i która wydawała się bardzo barwną postacią, która może tu zagościć na dłużej. wszystko się popsuło w szybkim tempie, bo jeszcze w sierpniu przecież wszystko się układało dobrze.

szkoda, że Robertowi nie wyszło. dziękuje za mistrzostwo i powodzenia w dalszej karierze.
Odpowiedz cytując