|
Jeszcze jedno. Niektórzy z was piszą że jest to błędna decyzja argumentując, że nie ma nikogo za Roberta.
Trwają rozmowy. Moskal może nie poprowadzić Wisły nawet przez jeden mecz. Ostudźcie głowy i zastanówcie czy chcielibyście oglądać tak grającą Wisłę jak w tym sezonie? Ja nie.
|