Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7675
Stary 07.11.2011, 22:56
Co do RM - mieszane odczucia. Na pewno zaskoczenie bo wydawało mi się, że ma on duży kredyt zaufania w klubie.

Z jednej strony na minus: gra na aferę , bezowocne dośrodkowania na jedynego napastnika i mało gry kombinacyjnej.

Z drugiej strony wyniki w dużej mierze tłumaczy masa kontuzji która z pewnością BARDZO osłabiła naszą drużynę. Maor, Mały, Genkov, Bunoza, Sobol to jest połowa (!) pierwszego składu.

Kto następny? (ciekawe czy kogoś mają czy wynik derbów sprowokował zarząd do spontanicznego działania.)

Oby ktoś na dłużej, ktoś jednak z zagranicy. ...Dan wróci ?
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....
Odpowiedz cytując