Co do RM -
mieszane odczucia. Na pewno zaskoczenie bo wydawało mi się, że ma on duży kredyt zaufania w klubie.
Z jednej strony na minus: gra na aferę , bezowocne dośrodkowania na jedynego napastnika i mało gry kombinacyjnej.
Z drugiej strony wyniki w dużej mierze
tłumaczy masa kontuzji która z pewnością
BARDZO osłabiła naszą drużynę. Maor, Mały, Genkov, Bunoza, Sobol to jest połowa (!) pierwszego składu.
Kto następny? (ciekawe czy kogoś mają czy wynik derbów sprowokował zarząd do spontanicznego działania.)
Oby ktoś na dłużej, ktoś jednak z zagranicy. ...Dan wróci ?
