Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7674
Stary 07.11.2011, 22:56
bondTSW napisał(a):Wyświetl post
Ja mam nadzieję, że celem jest 5-0 w Derbach na wiosnę.
No ja bym chciał taki wynik zobaczyć. A apetyt po wczorajszym jest podwójny.

tomek100 - Bo tu niestety trzeba radykalnych zmian, żeby osiągnąć coś w Europie i przestać wciąż na farta liczyć.
Odpowiedz cytując