bondTSW napisał(a):

|
Ja mam nadzieję, że celem jest 5-0 w Derbach na wiosnę.
|
No ja bym chciał taki wynik zobaczyć. A apetyt po wczorajszym jest podwójny.
tomek100 - Bo tu niestety trzeba radykalnych zmian, żeby osiągnąć coś w Europie i przestać wciąż na farta liczyć.