Wyświetl pojedynczy post
Konfliktowy
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7660
Stary 07.11.2011, 22:47
Z całym szacunkiem do Moskala, ale jeśli leci głowa trenera to powinna też polecieć głowa asystenta. Widać, że trzymają go w klubie na siłe, ale prowadzić pierwszego zespołu przez dłuższy czas mu nie dadzą. Przyjdzie nowy, Kazek będzie asystentem i tradycyjnie po ok. półtora roku poleci tylko pierwszy trener.

Basałaj choćby się miał zesrać to stołka nie odda.
Inną sprawą jest to, iż najwyższa już pora wyciągać konsekwencje wobec piłkarzy.

Od siebie mogę podziękować za MP, i za doprowadzenie do sytuacji, w której usłyszałem hymn LM na Reymonta.
Odpowiedz cytując