Wyświetl pojedynczy post
gris
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7659
Stary 07.11.2011, 22:45
Przecież Wisła od roku grała bez stylu a fartowne zwycięstwa w tym sezonie umieściły nasz zespół w górnej części tabeli. Przegrał trzeci mecz z rzędu a gość nie widzi problemu. Mam nadzieję, że następny trener weźmie sobie do serca umotywowanie zawodników na derby.
Odpowiedz cytując