|
Przecież Wisła od roku grała bez stylu a fartowne zwycięstwa w tym sezonie umieściły nasz zespół w górnej części tabeli. Przegrał trzeci mecz z rzędu a gość nie widzi problemu. Mam nadzieję, że następny trener weźmie sobie do serca umotywowanie zawodników na derby.
|