|
Cóz jeszcze by Maskanta usprawiedliwiały kontuzje jeśli byśmy przegrali z Lechem czy Legią ale porażek z Krakowią i Podbeskidziem nic nie usprawiedliwia i to uporczywe wystawianie Qiu Jaljensa do składu. Co do Jaljensa jego czas się też pewnie już skończył
|