|
Moim zdaniem przyczyna jest prosta- tak słabo grającej Wisły nie było już od kilku lat. Mając zwłaszcza na uwadze ilość transferów!
Kiedy ostatnio przegraliśmy u siebie tyle meczy w sezonie?
Zdobyliśmy mistrza? Gówno prawda! Doczołgaliśmy się do niego!
|