Wyświetl pojedynczy post
salek
Senior Member
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7646
Stary 07.11.2011, 22:34
Moim zdaniem przyczyna jest prosta- tak słabo grającej Wisły nie było już od kilku lat. Mając zwłaszcza na uwadze ilość transferów!
Kiedy ostatnio przegraliśmy u siebie tyle meczy w sezonie?
Zdobyliśmy mistrza? Gówno prawda! Doczołgaliśmy się do niego!
Odpowiedz cytując