|
Czemu w meczu z Lechem czy np. u siebie z Apoelem Wisła potrafiła zagrać dobry mecz, a już z PBB czy Parchami zagrała katastrofalnie? To pokazuje, że wpływ trenera na grę Wisły był ŻADEN!! Decydowała forma dnia najlepszych zawodników, których teraz po prostu zabrakło.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".
BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
|