Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7641
Stary 07.11.2011, 22:33
W tym momencie to nienajlepsza decyzja (jeśli zwalniać Maaskanta to po rundzie jesiennej)

Za Maskantem:
Wyniki
Pierwszy raz od kliku lat nie było kompromitacji w pucharach
Pierwszy raz od kliku lat otarliśmy się o LM
Mistrzostwo z niczego.
W zeszłym sezonie wyciągnął wnioski i ustawił drużynę bardziej defensywnie i inaczej co dało nam mistrza

Przeciw
Kibice (stadion do wypełnienia)
W tym sezonie twardogłowość i nie zmienianie składu bez kontuzji (Biton zaczął grać tylko ze względu na kontuzję Genkova)
Brak motywacji całej drużyny (Wilk biega Jaliens nie)
Brak pomysłu na ofensywę (piłka w poprzek poleganie na indwidualnościach)

Ciężka sprawa boję się że nikogo nie mają na jego miejsce.
Odpowiedz cytując