|
W tym momencie to nienajlepsza decyzja (jeśli zwalniać Maaskanta to po rundzie jesiennej)
Za Maskantem:
Wyniki
Pierwszy raz od kliku lat nie było kompromitacji w pucharach
Pierwszy raz od kliku lat otarliśmy się o LM
Mistrzostwo z niczego.
W zeszłym sezonie wyciągnął wnioski i ustawił drużynę bardziej defensywnie i inaczej co dało nam mistrza
Przeciw
Kibice (stadion do wypełnienia)
W tym sezonie twardogłowość i nie zmienianie składu bez kontuzji (Biton zaczął grać tylko ze względu na kontuzję Genkova)
Brak motywacji całej drużyny (Wilk biega Jaliens nie)
Brak pomysłu na ofensywę (piłka w poprzek poleganie na indwidualnościach)
Ciężka sprawa boję się że nikogo nie mają na jego miejsce.
|