qchar90 napisał(a):

ja sie zastanawiam dlaczego nie polecial caly sztab?
mnie jakos nie przekonuje Bahr, nasi fizjoterapeuci
jak zwalniac to wszystkich
|
To zastanów się dobrze..
Takie zmiany nie dzieją się z dnia na dzień.
Może Pan Józio ma rehabilitować kontuzjowanych piłkarzy