Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7634
Stary 07.11.2011, 22:30
Hehe...
Zadowoleni?
No to ....a mamy normalność...
Daję max 2 lata następnemu trenerowi.
No chyba że awansuje do LM.
Przykre, ale w tym klubie nie będzie normalnie.
Lżej będzie się oglądało mecze, gdy nie będzie sensu wierzyć w puchary.
Więcej można na spokojnie analizować, podpowiedzieć, zwalić winę na kogoś...
http://karne.pl/obwiniony.html
I roz....... trwa.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 15:12.
Odpowiedz cytując