Hehe...
Zadowoleni?
No to ....a mamy normalność...
Daję max 2 lata następnemu trenerowi.
No chyba że awansuje do LM.
Przykre, ale w tym klubie nie będzie normalnie.
Lżej będzie się oglądało mecze, gdy nie będzie sensu wierzyć w puchary.
Więcej można na spokojnie analizować, podpowiedzieć, zwalić winę na kogoś...
http://karne.pl/obwiniony.html
I roz....... trwa.