Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7633
Stary 07.11.2011, 22:30
johny96 napisał(a):Wyświetl post
Jesteście ku*wa żałośni, wczoraj wszyscy go zwalniali, dziś wszyscy skomlą, że zarząd jest do dupy. Opanujcie się trochę. Może mamy pyciarskich zawodników, ale oni powinni Podbeskidzie czy Cracovię pojechać min 2-0, a że treneiro na takie pi*dy wystawia 1 napastnika, to cóż się dziwić. Zero pomysłu na jakąkolwiek grę.
Może i zwalniali - słusznie z resztą. Ale ku.źwa nie teraz. Nie mając nikogo na jego miejsce? Nonsens. Moskal poprawi grę zespołu?
Maaskant sam się prosił o wylot i ja tam się akurat cieszę, ale liczyłem, że nasz zarząd wykaże więcej profesjonalizmu i poczeka, aż będzie miał kogoś jako alternatywę...
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując