johny96 napisał(a):

|
Jesteście ku*wa żałośni, wczoraj wszyscy go zwalniali, dziś wszyscy skomlą, że zarząd jest do dupy. Opanujcie się trochę. Może mamy pyciarskich zawodników, ale oni powinni Podbeskidzie czy Cracovię pojechać min 2-0, a że treneiro na takie pi*dy wystawia 1 napastnika, to cóż się dziwić. Zero pomysłu na jakąkolwiek grę.
|
Może i zwalniali - słusznie z resztą. Ale ku.źwa nie teraz. Nie mając nikogo na jego miejsce? Nonsens. Moskal poprawi grę zespołu?
Maaskant sam się prosił o wylot i ja tam się akurat cieszę, ale liczyłem, że nasz zarząd wykaże więcej profesjonalizmu i poczeka, aż będzie miał kogoś jako alternatywę...