|
Szkoda, szkoda, szkoda, zła decyzja. Zadowolona jest spora część tego (i nie tylko) forum, zadowoleni będą eksperci, zadowolona będzie polska myśl szkoleniowa z Piechniczkiem na czele. Z dnia, na dzień znajdziemy świetnego trenera (a może nawet nie trzeba szukać?), który od razu przywróci drużynie styl. Szansę dostanie liczna grupa świetnych, a do tej pory niedocenianych wychowanków, co zaowocuje pewnym mistrzostwem i awansem do LM! Przy odrobinie szczęścia może nawet uda się uratować LE w tym roku! Zabawa trwa, media zaleje fala komentarzy, spekulacji, ruszy karuzela z nazwiskami, może nawet sam Guus Hiddink zaszczyci nas "udziałem" w tej szalonej zabawie. Tylko Wisły, żal...
|