Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cronos20
Member
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń
Offline
#
7620
07.11.2011, 22:23
bomber85
napisał(a):
ale kawał dobrej roboty to urban odwalił w legii. .
jakiej ?
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
cronos20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cronos20
Znajdź inne posty napisane przez cronos20