Wyświetl pojedynczy post
cronos20
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7620
Stary 07.11.2011, 22:23
bomber85 napisał(a):Wyświetl post
ale kawał dobrej roboty to urban odwalił w legii. .
jakiej ?
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując