Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7618
Stary 07.11.2011, 22:23
Moim zdaniem dobra decyzja. Dla przykładu Lech - grał dobrze rok temu, a mimo to wymieniono Zielińskiego na Bakero i zaczęli grać jeszcze lepiej.
Odpowiedz cytując