Wyświetl pojedynczy post
Kandzior
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Krynica Zdrój

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7617
Stary 07.11.2011, 22:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Bez sensu zarządzanie tym klubem.
Już dzisiaj nic nie napiszę....
Jutro też nie.

Jutro obchodzę żałobę. Nie. Nie nad Maaskantem. Nad śmiercią zdrowego rozsądku w Wisle.

W pełni się zgadzam z FraMatem. Mam wrażenie, że połowa z was ocenia jeszcze sytuacje na gorąco i ma wielką uciechę z tego, że Maaskant już trenerem nie jest. Trzeba jednak patrzeć racjonalnie i z dystansem do całej sprawy i zwalnianie go w tym momencie jest błędem. Myślicie, że jeśli jego nie będzie to teraz będziemy już wygrywać? Myślicie, że w kilka godzin znajdzie się extra trener dla Wisły? Popatrzcie choćby wstecz. Szybkie zwolnienia nie służą naszemu klubowi bo to nie jest żadne wyjście z sytuacji. Szkoda, że tak się stało. Wręcz zżera mnie ciekawość jakiego to trenera sprowadzą nam włodarze.
Odpowiedz cytując