Arked napisał(a):

W klubie decyzje podejmuje jeden człowiek: Bogusław Cupiał. Naprawdę ktoś wierzy, że zwolnienie trenera to decyzja Basałaja? Przyszło polecenie z góry, które zostało wykonane. Od tego samego Cupiała, który kilka miesięcy wcześniej pożydził (sic!) pieniędzy na wzmocnienia przed LM i Valkcx na gwałt szukał opcji rezerwowych w stylu Diaza czy Lameya. Tego samego Cupiała, który od kilkunastu lat nie podjął decyzji o budowie bazy treningowej i podjęciu szkolenia młodzieży na odpowiednim poziomie co jest podstawą funkcjonowania każego klubu piłkarskiego! Sen wariata jednak nadal trwa...
|
Hahaha! Chłopie, widzę że zaglądasz tu od 2003 roku, a jeszcze się nie nauczyłeś, że Cupiał ma masę "ekspertów-podpowiadaczy"?!