maxurd napisał(a):

|
mam tylko nadzieję na jedno, że zwolnienie Maskanta oznacza, że jest ktoś lepszy na jego miejsce i już jutro poznamy to nazwisko ...
|
Raczej miesiąc, dwa ;-) Ciekawe czy Markus znowu odżyje na forum i będzie atakował Kazia Moskala za wszelkie błędy, jak robił to z Kulawikiem gdy ten zgodził się na prace tymczasowego trenera

.