Wyświetl pojedynczy post
ziz99
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7610
Stary 07.11.2011, 22:20
Abstrahując od tego czy Maaskant jest słusznie czy niesłusznie zwolniony, mam inne obawy.

Biorąc pod uwagę "realia polskiego piekiełka", czy aby po zatrudnieniu jakiegoś bardzo klasowego trenera (czy piłkarza) nie będzie takiej sytuacji, że po roku pracy/gry w Polsce nie "oduczy" się swojego fachu albo mu się wmówi niekompetencję...
Odpowiedz cytując