Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
 
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7608
Stary 07.11.2011, 22:20
Na motywacji przed derbowej Kaziu spiewał z nami piosenki i klaskał jako jedyny
fajnie,że bedzie można mu coś krzyknąć o ile będzie na ławce trenerskiej w meczu z Górnikiem.
WISŁA AZORY !
Odpowiedz cytując