Temat
:
Robert Maaskant byłym trenerem Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Krakus!
Senior Member
Od: 12.2008
Offline
#
7608
07.11.2011, 22:20
Na motywacji przed derbowej Kaziu spiewał z nami piosenki i klaskał jako jedyny
fajnie,że bedzie można mu coś krzyknąć o ile będzie na ławce trenerskiej w meczu z Górnikiem.
WISŁA AZORY !
Krakus!
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Krakus!
Znajdź inne posty napisane przez Krakus!