Wyświetl pojedynczy post
lorddavy
Senior Member
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7607
Stary 07.11.2011, 22:19
A ja się nie dziwię, że Cupiał nie wytrzymał. Włożył spore pieniądze w ten holenderski eksperyment i szlag go musiał trafiać jak patrzył na to co obecnie gramy. Takiej padliny nie graliśmy od spotkań z Karabachem. Wy tu sobie sprzed biurek bronicie trenera ale moi drodzy to nie wy mu płacicie. Przegraliśmy po raz pierwszy od ponad pół wieku z parchami! Do tego gdyby nie pomyłki sędziów bylibyśmy w ciemnej dupie ze stratą min. 12 punktów do lidera. W Europie się kompromitujemy. Jedynie Basałaj, cwaniaczek teraz oznajmia, że to on zwolnił trenera, jak to właśnie jego koncepcja wypieprzania zasłużonych zawodników i ściągania starego szrotu najbardziej zawiodła. Mam nadzieję, że będzie kolejnym do zwolnienia. Panu Robertowi dziękuje za wszystkie zasługi i życzę powodzenia w nowym klubie. Liczę, że drużyna dostanie pozytywnego kopa po tym zwolnieniu i skończy się wreszcie defensywna gra w lidze.
Odpowiedz cytując