Wyświetl pojedynczy post
przemek1902
Senior Member
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7605
Stary 07.11.2011, 22:19
Trudno się nie zgodzić z FraMatem - co da zwolnienie Maaskanta?
Pomijam już jego krasomówczość, która ostatnimi czasy była zatrważająca i irytująca.
Trener APOELu tez nie mial sukcesów przez 1,5 rok, a teraz swieci sukcesy w Lidze Mistrzow.
Brawo Wisła, tak dalej! Niech się sypie kierownictwo, bo piłkarzy mamy w deche!
Odpowiedz cytując