Trudno się nie zgodzić z FraMatem - co da zwolnienie Maaskanta?
Pomijam już jego krasomówczość, która ostatnimi czasy była zatrważająca i irytująca.
Trener APOELu tez nie mial sukcesów przez 1,5 rok, a teraz swieci sukcesy w Lidze Mistrzow.
Brawo Wisła, tak dalej! Niech się sypie kierownictwo, bo piłkarzy mamy w deche!
