|
Kim by nie był nowy trener przy tak niskim poziomie prezentowanym przez zawodników Wisły jego dni będą policzone tym bardziej, że ten zespół ma niewielkie by nie powiedzieć znikome rezerwy do tego by prezentować się lepiej. Umiejętności zawodników ograniczają możliwość tego co niby było celem i dążeniem doń władz klubu z Basałajem na czele. Ktoś ich jednak zatrudnił!
|