Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7601
Stary 07.11.2011, 22:17
śledziu napisał(a):Wyświetl post
Ludzie w klubie siedzący na wysokich stołkach to banda debili i ignorantów. Poszli na skróty. To tak jakby leczyć ból zęba środkiem na porost włosów. Wymagają od piłkarzy i trenerów wyciągania wniosków po porażkach, a sami to co? święte krowy? Nie zarabiają wcale mniej od nich, więc chyba pora baczniej im się "przyjrzeć".
W klubie decyzje podejmuje jeden człowiek: Bogusław Cupiał. Naprawdę ktoś wierzy, że zwolnienie trenera to decyzja Basałaja? Przyszło polecenie z góry, które zostało wykonane. Od tego samego Cupiała, który kilka miesięcy wcześniej pożydził (sic!) pieniędzy na wzmocnienia przed LM i Valkcx na gwałt szukał opcji rezerwowych w stylu Diaza czy Lameya. Tego samego Cupiała, który od kilkunastu lat nie podjął decyzji o budowie bazy treningowej i podjęciu szkolenia młodzieży na odpowiednim poziomie co jest podstawą funkcjonowania każego klubu piłkarskiego! Sen wariata jednak nadal trwa...
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując