śledziu napisał(a):

|
Ludzie w klubie siedzący na wysokich stołkach to banda debili i ignorantów. Poszli na skróty. To tak jakby leczyć ból zęba środkiem na porost włosów. Wymagają od piłkarzy i trenerów wyciągania wniosków po porażkach, a sami to co? święte krowy? Nie zarabiają wcale mniej od nich, więc chyba pora baczniej im się "przyjrzeć".
|
W klubie decyzje podejmuje jeden człowiek: Bogusław Cupiał. Naprawdę ktoś wierzy, że zwolnienie trenera to decyzja Basałaja?

Przyszło polecenie z góry, które zostało wykonane. Od tego samego Cupiała, który kilka miesięcy wcześniej pożydził (sic!) pieniędzy na wzmocnienia przed LM i Valkcx na gwałt szukał opcji rezerwowych w stylu Diaza czy Lameya. Tego samego Cupiała, który od kilkunastu lat nie podjął decyzji o budowie bazy treningowej i podjęciu szkolenia młodzieży na odpowiednim poziomie co jest podstawą funkcjonowania każego klubu piłkarskiego! Sen wariata jednak nadal trwa...