Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7595
Stary 07.11.2011, 22:14
cronos20 napisał(a):Wyświetl post
popieram,
jeżeli już kogoś wypier.. to Cupiała!
Tyle lat już przeżywamy upokorzenia !
Nie chce mu się inwestować niech dopuści innych!

Zwalniając Maskanta pokażał całej europie jakim zaściankowym jesteśmy klubem
ja też już mam dość tych upokorzeń - tu mistrzostwo, tam mecze w Europie - wstyd, hańba i 6:0 z Legią...

Odpowiedz cytując