cronos20 napisał(a):

popieram,
jeżeli już kogoś wypier.. to Cupiała!
Tyle lat już przeżywamy upokorzenia !
Nie chce mu się inwestować niech dopuści innych!
Zwalniając Maskanta pokażał całej europie jakim zaściankowym jesteśmy klubem
|
ja też już mam dość tych upokorzeń - tu mistrzostwo, tam mecze w Europie - wstyd, hańba i 6:0 z Legią...