Robercie, nie Odensie, nie Twente, nie Podbeskidzie, nie Legia, nie Fulham o tym zadecydowały.
Ale przegrany mecz derbowy. I każdy fanatyk Wisły tego nie wybaczy. Również Cupiał.
Dzięki za wszystko & Powodzenia.
cronos20 napisał(a):

jeżeli już kogoś wypier.. to Cupiała!
Tyle lat już przeżywamy upokorzenia !
Nie chce mu się inwestować niech dopuści innych!
:
|
Ale czy on komuś zakazuje finansować Wisłę? wypowiedział się już że zaprasza wszystkich kozaków włącznie z takim jak Ty do finansowania w Wisłę.
Chłopie, gdyby nie Cupiał to by dział "piłka nozna" nie miałby sensu tutaj bo większość wypierałaby się Wisły.