Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7591
Stary 07.11.2011, 22:13
Robercie, nie Odensie, nie Twente, nie Podbeskidzie, nie Legia, nie Fulham o tym zadecydowały.

Ale przegrany mecz derbowy. I każdy fanatyk Wisły tego nie wybaczy. Również Cupiał.

Dzięki za wszystko & Powodzenia.


cronos20 napisał(a):Wyświetl post
jeżeli już kogoś wypier.. to Cupiała!
Tyle lat już przeżywamy upokorzenia !
Nie chce mu się inwestować niech dopuści innych!
:
Ale czy on komuś zakazuje finansować Wisłę? wypowiedział się już że zaprasza wszystkich kozaków włącznie z takim jak Ty do finansowania w Wisłę.

Chłopie, gdyby nie Cupiał to by dział "piłka nozna" nie miałby sensu tutaj bo większość wypierałaby się Wisły.
Odpowiedz cytując