Wyświetl pojedynczy post
Galonek
Senior Member
 
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7588
Stary 07.11.2011, 22:12
Idąc tropem Interii (pierwsza podała prawdziwego newsa o zwolnieniu), teraz kolej na Jimeneza. Jestem ciekaw jakie mądrości usłyszę tu na forum, jak pod okiem nowego, JAKIEGOKOLWIEK trenera, Wisła zacznie seryjnie wygrywać w lidze w obecnym składzie. Pewnie usłyszę: "to efekt pracy Maaskanta, tyle, że przyszedł dopiero teraz"
Ostatnio edytowane przez Galonek : 07.11.2011 o godz. 22:15.
"Przejąłem zespół na ostatnim miejscu, więc ani nie spadłem, ani się nie utrzymałem".

BYŁEŚ NA MECZU Z (7)EGIĄ? TO JUŻ WIESZ JAK TRAFIĆ NA KOLEJNY!!!
Odpowiedz cytując