Idąc tropem Interii (pierwsza podała prawdziwego newsa o zwolnieniu), teraz kolej na Jimeneza. Jestem ciekaw jakie mądrości usłyszę tu na forum, jak pod okiem nowego, JAKIEGOKOLWIEK trenera, Wisła zacznie seryjnie wygrywać w lidze w obecnym składzie. Pewnie usłyszę: "to efekt pracy Maaskanta, tyle, że przyszedł dopiero teraz"
