Wyświetl pojedynczy post
kot
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: Witcherland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7587
Stary 07.11.2011, 22:12
Kibice krzyknęli o proteście i Ja Zarząd Wisły Cupiała zdecydowałem w jednej chwili, że ugaszę ten pożar. Nie potrzebujemy, protestów, żądań i rozliczeń z transferów lub budowy bazy treningowej. Kibice Wisły zasłużyli na nową jakość. Będzie Moskal i nowy inny trener, będą nowi darmowi piłkarze i kiedyś będą nowe boiska treningowe. Nawet na sto procent, prędzej czy później, będzie także internetowa sprzedaż biletów. Wszystko będzie i LM tak jak zawsze. Bo jedyny winny wszystkich problemów, został usunięty i nowy trener Jimenez odmieni obecnych piłkarzy, jak za dotknięciem różdżki. Teraz, bez jedynego winnego wszystko powróci do normy i będzie przepiękne. Ja Zarząd Wisły Cupiała Wam to mówię.
Ostatnio edytowane przez kot : 07.11.2011 o godz. 22:16.
Nie ma rzeczy niemożliwych.
Odpowiedz cytując