|
No i k**** stało się, brawo po raz kolejny. Najprościej nasrać do własnego gniazda. H** z taką polityką prowadzenia klubu, przez dziesięć lat ta sama historia niczego się nie uczy każdy kolejny zarząd.
Ostatnio edytowane przez RYBA : 07.11.2011 o godz. 22:15.
|