Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7585
Stary 07.11.2011, 22:11
No i k**** stało się, brawo po raz kolejny. Najprościej nasrać do własnego gniazda. H** z taką polityką prowadzenia klubu, przez dziesięć lat ta sama historia niczego się nie uczy każdy kolejny zarząd.
Ostatnio edytowane przez RYBA : 07.11.2011 o godz. 22:15.
Odpowiedz cytując