Wyświetl pojedynczy post
willow
a.k.a. morgenes
 
 
Od: 11.2002
Skąd: z Madagaskaru

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7584
Stary 07.11.2011, 22:11
irman napisał(a):Wyświetl post
Wielkim trenerem nie był ale ta decyzja to żenada. Basałaj wypieprza trenera pewnie po to żeby ratować dupę. Jeżeli trenerem zostanie ktoś pokroju Nawałki za cholerę nie wyłożę kasy na karnet na wiosnę. Dosyć tej żenady.
Był bardzo przeciętnym trenerem bez nadziei na poprawę sytuacji. Nie potrafił zrobić z tą drużyną nic sensownego, mimo wzmocnienia składu. Przegrał z ostatnią drużyną w tabeli.

Ale niestety, decyzja podjęta zbyt wcześnie. Jedyna rzecz, która może ją obronić to to, że mają już kogoś lepszego na Jego miejsce. A w to wątpię.

Z Kaziem Moskalem nie powojujemy i strata punktowa może się powiększyć. Liczyłem, że jednak pozbędą się Go zimą, żeby przejście od jednego trenera do drugiego było łagodne. Niestety, Cupiałowi znowu się zagrzała głowa, bo nie wierzę, że tę decyzję podjął Basałaj. W tym klubie nikt nie ma prawa pierdnąć bez zgody Bogusława.

Mam tylko nadzieję, że zostanie Stan, bo jak i on odejdzie, to będziecie oglądać transfery jak świnia niebo.
"Gdy wracam do domu i się zamyśle, myślę o Wiśle..."
K.I.Gałczyński

"I skończył się mecz w Londynie i tak i to jest prawda!!!..."
Odpowiedz cytując