Wyświetl pojedynczy post
Squirtle88
Senior Member
 
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7582
Stary 07.11.2011, 22:09
Zgadzam się z adas123 , przykre było w niedziele , przykro było patrzeć jak nie ma drużyny i nie ma tego ducha walki , tu nie chodzi o przegrane 3 mecze , tu chodzi o żałosny styl od prawie samego początku sezonu oraz o przegrany najważniejszy mecz dla kibiców czyli derby , lub inaczej , nie przegrany a oddany ...
Odpowiedz cytując