Wyświetl pojedynczy post
spartan
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: WISŁA KRAKÓW SALVATOR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7581
Stary 07.11.2011, 22:09
Kolejny raz dostaliśmy krew. Głowa na tacy. Tylko nic z tego nie wyniknie. Tak jak nie wynikało dawniej. Ta ofiara miałaby sens gdyby miały za nią iść przemyślenia i zmiana polityki, chociażby transferowej o reszcie nie wspomnę. Ale oczywistym jest, że prezes nie wyłoży milionów na nowych kopaczy bo do wyp***nia nadaje się 80% drużyny. Co więcej wątpliwym jest, że znajdą się fundusze chociażby na Bitona. Ja obstawiam, że nie. A to jest zawodnik na którym można przynajmniej zarobić. Będzie udawanie, że kupujemy koniecznych obrońców i nie możemy sobie pozwolić na taki wydatek. W efekcie znów przyjdą miernoty (Marcelo trafia się raz) a stracimy bramkostrzelnego napastnika.
Przywykłem
ANTY-RABBIN-FRONT
Odpowiedz cytując