Wyświetl pojedynczy post
Elefant
Senior Member
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7574
Stary 07.11.2011, 22:06
Cóż, naprawdę szkoda, że to się tak skończyło. Było wiele pozytywów jego pracy ale były też niezaprzeczalne wady.
Dzieki i wszystkiego najlepszego.


snyrting napisał(a):Wyświetl post
Wisła powoli stacza się w przeciętność. Dopóki do odgrywania wiodącej roli w lidze wystarczał stabilny budżet i niewielkie (jak na skalę europejską) środki na transfery byliśmy bezdyskusyjnymi mistrzami. Niestety dla nas, a na szczęście dla polskiej piłki Ekstraklasa się zmienia. Niestety z panem Cupiałem u sterów my z tych zmian nie skorzystamy, zostaliśmy w XX wieku a nasi rywale zrobili krok do przodu.

Szkoda, bo wierzyłem, że Basałajowi udało się przekonać Bossa, że rosyjsko-turecki model prowadzenia klubu nie prowadzi do niczego dobrego. Szkoda, bo tracimy szanse na stabilizację i pozory normalności.
Nic dodać, nic ująć. Będziemy miec nowego trenera i starą Wisłę.
Odpowiedz cytując