Wyświetl pojedynczy post
cronos20
Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: lepsza strona błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7571
Stary 07.11.2011, 22:06
Arked napisał(a):Wyświetl post
W tym klubie nigdy nie będzie dobrze. Jak już tak bardzo chcieli zmieniać trenera to powinni to zrobić w zimie nie teraz. Cupiał nie nauczył się nic, dalej decyduje bezmyślnie pod wpływem emocji. To nie jest cecha pożądana w zarządzaniu drużyną piłkarską.
popieram,
jeżeli już kogoś wypier.. to Cupiała!
Tyle lat już przeżywamy upokorzenia !
Nie chce mu się inwestować niech dopuści innych!

Zwalniając Maskanta pokażał całej europie jakim zaściankowym jesteśmy klubem
... a w naszych sercach BIAŁA GWIAZDA
Odpowiedz cytując