Dziekuje panie Cupial

. Maaskant zdobyl MP i za to mu dziekuje, ale druzyna nie miala nigdy zadnego stylu i nie robila zadnego postepu. Tym razem trzeba zatrudnic dobrego szkoleniowca, a nie takiego, ktory z kazdego poprzedniego klubu byl zwalniany i takiego, ktory nie spuscil kilku ekip z Eredivisie. Kierunek - zachod dobry, ale klasa trenerska nie ta...