Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7558
Stary 07.11.2011, 22:01
Dziekuje panie Cupial . Maaskant zdobyl MP i za to mu dziekuje, ale druzyna nie miala nigdy zadnego stylu i nie robila zadnego postepu. Tym razem trzeba zatrudnic dobrego szkoleniowca, a nie takiego, ktory z kazdego poprzedniego klubu byl zwalniany i takiego, ktory nie spuscil kilku ekip z Eredivisie. Kierunek - zachod dobry, ale klasa trenerska nie ta...
Odpowiedz cytując