|
czyli zabawy w zwalnianie trenerów ciąg dalszy... za rok holenderski przeciętniak pod wodzą Maaskanta mistrzostwo Holandii a za dwa LM. A później biadolenie kibiców Wisły "czemu go zwolnili?:(" hehe
BTW jak już tak się stało, to myślę, że Kaziu nie będzie prowadził drużyny. Ja jestem za Dariuszem Woszem z Bochum.
Ostatnio edytowane przez Sancezz : 07.11.2011 o godz. 22:12.
|