Wyświetl pojedynczy post
Sancezz
Senior Member
 
 
Od: 04.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7554
Stary 07.11.2011, 22:00
czyli zabawy w zwalnianie trenerów ciąg dalszy... za rok holenderski przeciętniak pod wodzą Maaskanta mistrzostwo Holandii a za dwa LM. A później biadolenie kibiców Wisły "czemu go zwolnili?:(" hehe

BTW jak już tak się stało, to myślę, że Kaziu nie będzie prowadził drużyny. Ja jestem za Dariuszem Woszem z Bochum.
Ostatnio edytowane przez Sancezz : 07.11.2011 o godz. 22:12.
Odpowiedz cytując