Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7550
Stary 07.11.2011, 21:58
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
yes! yes! yes!
Czas budowac nowy zespol, prowizorce i amatorstwu mowimy NIE!
to wy...

Cytat:
Jimenez mogłby byc jak dla mnie
Naprawdę? Mógłby? A może Mourinho?

Dzięki za wszystko.

Swoją drogą pamiętam Moskala w meczu z Legią:
http://www.youtube.com/watch?v=5aAgUWw55MM
POWODZENIA!
Odpowiedz cytując