Maciuś napisał(a):

yes! yes! yes!
Czas budowac nowy zespol, prowizorce i amatorstwu mowimy NIE!
|
to wy...
Cytat:
|
Jimenez mogłby byc jak dla mnie
|
Naprawdę? Mógłby? A może Mourinho?
Dzięki za wszystko.
Swoją drogą pamiętam Moskala w meczu z Legią:
http://www.youtube.com/watch?v=5aAgUWw55MM
POWODZENIA!