Wyświetl pojedynczy post
Maxior
Senior Member
 
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7549
Stary 07.11.2011, 21:57
Dla mnie to przykre ciągła zmiana trenerów, ja bym mu dał jeszcze szanse do końca rundy jessienej. Dziękuje za te prawie 2 lata pracy, za MP i Kwalifikacje LM. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując