|
I co teraz krzykacze?
Mamy teraz światowej sławy trenera Kazia Moskala, ktory na wstępie powie, że nie potrzeba żadnych wzmocnień. Bo przecież w perspektywie jest inny trener, więc Moskal nie będzie podejmował żadnych radykalnych kroków.
A wy myslicie, że przyjdzie trenowac jakaś sława?
No to czekajcie.
A Wisła się stacza...
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|